آمبولانس حمل جنازه | درخواست آمبولانس بهشت زهرا | آمبولانس تشییع جنازه | ارسال جنازه به شهرستان | آمبولانس جنازه به شهرستان

آمبولانس حمل جنازه ( بهشت زهرا )

این مطلب تمام سوالات شما را در مورد درخواست آمبولانس حمل پیکر برای تشییع جنازه به بهشت زهرا تهران و ارسال جنازه به شهرستان پاسخ می دهد . 

بعد از دریافت گواهی فوت متوفی باید هماهنگی لازم را جهت حمل پیکر به محل خاکسپاری انجام دهید . اطلاعات تکمیلی جهت صدور گواهی فوت به بخش مشاوره ، قسمت گواهی فوت مراجعه کنید .

آمبولانس حمل جنازه از خانه به بهشت زهرا تهران 

اگر فرد در خانه فوت کرده باشد و پزشک داخل خانه گواهی فوت پزشکی را صادر کرده باشد برای درخواست حمل متوفی باید با پايانه مركزي آمبولانس هاي سازمان بهشت زهرا(س) تهران ، واقع در خيابان ميرزاي شيرازي به شماره تلفن 9- 88901226 تماس گرفته تا آمبولانس به محل اعزام شود.

  • نکته : بعد از صدور گواهی فوت پزشکی در خانه بلافاصله با مرکز آمبولانس بهشت زهرا تهران برای زمان تشییع جنازه از درب منزل به سمت محل خاکسپاری هماهنگ کنید تا زمان دقیق را برای مراسم تشییع جنازه به بستگان و آشنایان اعلام کنید .

 

آمبولانس حمل پیکر از بیمارستان یا پزشکی قانونی به بهشت زهرا تهران 

اگر فرد در بیمارستان فوت کرده و یا پیکر در پزشکی قانونی باشد بعد از صدور گواهی فوت از بیمارستان یا پزشکی قانونی باید نسبت به حمل جسد اقدام نمایید .

مسئولیت درخواست آمبولانس حمل پیکر به بهشت زهرا تهران یا مراسم تشییع از منزل یا ارسال جنازه به شهرستان با خود بیمارستان یا سازمان پزشکی قانونی می باشد و نیازی به اقدام جداگانه خانواده متوفی نیست .

 

آمبولانس حمل جنازه از تهران به شهرستان

حمل پیکر به شهرستان از روش قطار و هواییما و آمبولانس قابل انتقال است . روش های ریلی و هوایی پیچیدگی های بسیاری دارد بهترین روش که خود سازمان بهشت زهرا تهران پیشنهاد می کند از طریق زمینی آمبولانس است .

بعد صدور گواهی فوت ابتدا جناره از منزل یا بیمارستان یا پزشکی قانونی به بهشت زهرا تهران ارسال می گردد و بعد از کارهای اداری باید پیکر شست و شوی و کفن شود و داخل تابوت قرار بگیرد .

هماهنگی با آمبولانس های بهشت زهرا تهران برای ارسال جنازه به شهرستان با شماره 02188901226 الی 9  تماس بگیرید .

قیمت آمبولانس حمل جنازه برای شهرستان بر اساس کیلومتر مبدا به مقصد محاسبه می شود .

البته میتوانید با آمبولانس خصوصی این کار را انجام بدید که باید با شرکت های آمبولانسی دارای مجوز حمل جنازه هماهنگ و مجوز های لازمه را سازمان بهشت زهرا دریافت کنید . اصلا این کار را به شما توصیه نمی کنیم .

اسکرول به بالا