شبیه سازی سنگ قبر

 چرا شبیه سازی سنگ قبر ؟

همیشه دغدغه خانواده های داغدار این بوده است که سنگ مزار عزیز از دست رفته شان به چه صورت و با چه ظاهری ساخته خواهد شد؛ با توجه به این موضوع که حتی سنگ قبر مورد نظر را از نزدیک انتخاب می کنند اما چون تمام زیبایی سنگ مزار فقط رنگ و جنس سنگ نیست و به دست خط نویسنده و نوع نوشتار هم بر می گردد، این نگرانی زیبا شدن وجود دارد و گاهی هم امکان دارد شبیه آن چیزی که تصور می کردند محصول نهایی به آن شکل تولید نشده باشد که مجموعه ایران مزار این مشکل را با شبیه سازی برطرف کرده است .

 شبیه سازی سنگ قبر چیست ؟

طراحان ایران مزار از نوشته های دریافت شده مربوط سنگ قبر طرحی کامپیوتری از سنگ مزار مدنظر مشتری تولید میکنند و به رویت آن میرسانند این ویژگی باعث می شود تا تمام افراد خانواده متوفی نسبت به سنگ قبر قبل تولید نظر بدهند و تمام اصلاحات مورد نیاز روی طرح انجام میشود و بعد از تایید نهایی خریدار و پرداخت کامل هزینه مجموعه ایران مزار نسبت به تولید محصول اقدام می کند .

پیشنهاد ایران مزار بعد از شبیه سازی

  1. طرح شبیه سازی تولید شده اگر با دستگاه های صنعتی همچون سی ان سی یا سندبلاست صورت بگیرد درصد خطای تولید سنگ مزار به %0.01 می رسد .
  2. طرح شبیه سازی سنگ مزار را با خطاطی نویسندگان و حکاکی دستی هنرمندان انجام بگیرد درصد خطای انسان به نسبت دستگاه بسیار بالاتر است .

که در بخش مشاوره محصول در قسمت خطاطی و حکاکی سنگ درباره ی انواع حکاکی ها مطالعه فرمایید.

 

اسکرول به بالا