درباره ما

وب سایت ایران مزار در سال 1397 در زمینه ترحیم با مدیریت محمد جواد هنرمند فعالیت خود را آغاز کرد ، فروش سنگ قبر ، محصولات گل و ارائه خدماتی همچون وسیله حمل و نقل تا محل تدفین و اجاره حجله و … را داراست .

مجموعه ایران مزار علاوه بر فروشگاه و ارائه خدمات ، در تمام زمینه های ترحیم مطالب مورد نیاز را جمع آوری کرده و در بخش مشاوره سایت قرار داده است .

همواره یکی از اولویت های ما تولید و ارائه محتوای مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست برای ایران مزار بسیار مهم است مشتریان داخل و خارج کشور، محصولات مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. ایران مزار از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

کاربران و مشتریان ایران مزار می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست محصول مورد نظر خود، وب سایت  را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان محصول خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ایران مزار است.

ما تمام سعی خود را بر این گذاشته ایم که در وب سایت ایران مزار تمامی اطلاعات مورد نیاز برای مراحل مختلف مراسم سوگواری را در اختیار کاربران خود قرار دهیم، تا مراجعه کنندگان به وب سایت با آرامش خیال راحت تر مراسم خود را بر گذار کنند و همچنین در صورتی که نیاز به تهیه اقلامی جهت برگزاری مراسم خود داشتند آن را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت به راحتی هر چه تمام تر تهیه کنند.

تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما

dd - درباره ما

اسکرول به بالا