اشعار پیشنهادی

در بخش اشعار پیشنهادی مجموعه کاملی از معروف ترین، بهترین و جدیدترین شعرها و متن های سنگ قبر را از نویسندگان و شاعران بنام فارسی زبان که برای غم از دست دادن پدر، مادر، فرزند، یار و … سروده اند جمع آوری کرده و سپس با ایجاد بخش بندی های مناسب کاری کرده ایم که به راحتی هر چه تمام تر به شعر یا متن سنگ مزار مورد نظرتان برسید . 

به طور معمول این نوع متن و یا شعرها را تحت عنوان شعر سنگ قبر یا مزار نام می برند و در اذهان عمومی هم همین یک مورد کارایی برای این اشعار وجود دارد.

اما به طور مثال در موقعی که امکان تماس گرفتن با خانواده داغدار برای شما امکان پذیر نباشد، ناگزیر برای ابراز همدردی و عرض تسلیت به فرد داغدار از طریق شبکه های اجتماعی و یا ارسال پیامک (SMS) به او پیام تسلیت می دهید و چه خوب است همراه این پیام تسلیت محتوای با ارزشی همچون شعر و متن های مرتبط با آن را برایشان ارسال کنید؛ تا هم کمک کوچکی باشد برای کاستن مقداری از غم فرد داغدار و هم اینکه شما با سبک کردن داغ عزیز از دست رفته شان در ذهن فرد داغدار ماندگار تر می شوید.

همچنین نیز از این اشعار می توان در بنر تسلیت و ترحیم ، تاج گل تسلیت ، آگهی فوت ، اعلامیه ترحیم ، کارت دعوت مراسمات و مجالس ختم و ترحیم استفاده کرد.

بخش اشعار پیشنهادی یعنی متن و شعر سنگ قبر و یا بقیه مطلب های مرتبط جهت عرض تسلیت، همیشه توسط مجموعه ایران مزار در حال بروز رسانی است.

پست های زیر از شاعران و نویسندگانی مشهوری همچون ( حافظ –  سهراب سپهری – مولوی – رهي معيري – فروغ فرخزاد – احسان خواجه امیری – سعدی – خیام – دکتر علی شریعتی – همایون شجریان – شهریار – قصیر امین پور – بیژن ترقی و … ) جمع آوری شده است.

اسکرول به بالا